Üye Girişi Yeni Üyelik Şifremi Unuttum
Kategoriler
Çok Satılanlar
İleri Matematik / 4. SınıfÖz Problemler / 4. SınıfÖz Problemler / 5. SınıfÖz Problemler / 2. SınıfYeni ve Özel Matematik / 3. Sınıfİleri Matematik / 3. SınıfEğlenceli MatematikYeni ve Özel Matematik / 4. Sınıfİleri Matematik / 2. SınıfBilge Çocuk Eğitim SetiKare Doldurmacaİleri Matematik / 5. SınıfTemel KavramlarProblem Etkinlikleri / 3. SınıfBilişsel ve Psikomotor / 48-54 ayDikkatle AlgılıyorumMinik Eller 1Ne Gerekli?Şekil ve Renk KavramıGüzel Dilimiz Türkçe / 3. SınıfProblem Etkinlikleri / 1. SınıfTüm Dersler Matematik / 5. SınıfDudi ile Dikkat ÇalışmalarıRenkler ve Kavramlar / 36-48 ayZihinsel Gelişim Alıştırmaları / 36-48 ayEl Yazısı AlıştırmalarıSayı KavramıBüyüyünce Ne Olsam?Tüm Dersler Bilgiye Yolculuk Soru Bankası / 4. SınıfDeğerlendirme Yıldızı Yaprak Test / 2. Sınıf
Ürünler / Okul Öncesi Kitaplar/ 48+ Ay
  Deneyler Kitabı
Deneyler Kitabı
Resmi büyütmek için tıklayın
Site Fiyatı : 10.00 TL
Kdv Oranı : Kdv Dahil
Toplam : 10.00 TL
Kargo Ücreti : Türkiye'nin Her Yerine 5 TL
Teslim Süresi :
 
Ürün Bilgisi
 
Taksit Seçenekleri
 
Yorumlar
 
Tavsiye Et
 
Deneyler Kitabı / 48+ ay

Her çocuk bir bilim insanıdır. Keşfetmeye, öğren­meye açıktır. Çevresinde gördüğü pek çok şeyi gözlemler, algılamaya çalışır ve kendince yorumlarda bulunur. Hiç bitmeyen bir merakla çevresindeki insanlara “Neden? Nasıl? Niçin?” gibi sorular yöneltir. Soru soran çocuk merak içindedir, neden - sonuç ilişkisi kurma yolundadır ve problem çöz­meye odaklanmıştır. Bu nedenle okul öncesi eğitimde deney yönteminin kullanılması, çocukların merak ve araştırma duygularının geliştirilmesi, zihinsel ye­teneklerini uyarması ve ileriki okul yaşantılarında başarılı olmaları açısından son derece önemlidir.

Bu kitapta;
Çocukların yaşadıkları doğal çevrede meydana gelen gök gürültüsü, deprem, sel, şimşek, erozyon gibi doğa olaylarını kavramaları;
Doğal afetlerin nedenlerini ve bunlara karşı alınabilecek önlemleri öğrenmeleri;
Bitkiler hakkında bilgi edinmeleri,
Vücudumuz ve organlarımızın işleyişi ile ilgili bilgilere ulaşmaları amaçlanmıştır.
Bu amaçlara ulaşmak üzere deney yöntemi seçilmiştir. Deney sonrasında kitapta yapılacak alıştırmalarla öğrenilen bilgilerin kalıcı olması hedeflenmiştir.
Kategoriye ait diğer kitaplar
Dudi ile Dikkat Çalışmaları Detaylar
Sanatsal Etkinlikler Detaylar
 
Üye Girişi
Email :
Şifre :
   
Üye Ol | Şifremi Unuttum
Alışveriş Sepetim
Sepetiniz boş..
Haberler
Bir Öğretmen Dünyayı Değiştirir Bir Öğretmen Dünyayı Değiştirir
66 Aylıklara Hızlandırılmış Anaokulu 66 Aylıklara Hızlandırılmış Anaokulu
MEB Okul Öncesi Eğitimin Güçlendirilmesi Projesi MEB Okul Öncesi Eğitimin Güçlendirilmesi Projesi
Son Eklenen Ürünler
Akademi Soru Yaprakları 1.SınıfTatil KitabımDeğerler DizisiEğlenceli MatematikDudi ile Dikkat ÇalışmalarıBilge Çocuk Eğitim SetiGüneş Yaprak Test / 1. SınıfHece Okuma UygulamaOynayan Çocuk Dizisi (2. sınıflar için)Okuma KitaplarıDünya Çocuk Klasikleri / 3-4. Sınıf (Düz Yazı)Dünya Çocuk Klasikleri / 2-3. Sınıf (Düz Yazı)Grimm Masalları (Bitişik Eğik El Yazısı)Grimm Masalları (Düz Yazı)Andersen Masalları (Bitişik Eğik El Yazısı)
Son Gezdiğiniz Ürünler
Deneyler Kitabı
Sayfalar
Hakkımızda
İletişim Bilgileri
Satış Sözleşmesi
Gizlilik İlkesi
Tüketici Hakları
Kargo ve Teslimat Bilgileri
Sıkça Sorulanlar
Müşteri Hizmetleri
Güvenlik İlkeleri
Banka Hesaplarımız
İptal iade Şartları